NIKOL WRITES_______________ FOOD______________ BEAUTY_______________ OTHER

Listopad 2015

Milovník jídla, milovník lidí?

17. listopadu 2015 v 18:39 | Nikol |  Food
Zdravím všechny,
v dnešním článku by chtěla objasnit rubriku - FOOD.
Rubrika food zde není jen tak. Nejsem vyučená kuchařka, ani číšnice, to ale nemění nic na tom, že jídlo od mých 3 let miluji! (Je zajímavé že do svých 3 let jsem nejedla skoro nic a měla jsem podvýživu, což jsem o 15 let pozdějí dohnala nadváhou, takže žádnej strach! :)
Všechno ale začalo tím, až jsem začala sama vařit. Moje uplně první "jídlo" byly uvařené brambory. - asi 15 let
Do 18 jsem tvrdila, že spálim i čaj. Ale potom, přišel Milan. (kdo by nevěděl, jakože určitě neví, je to můj přítel, určitě se dozvíte víc ;) a Nikolka začala chápat pořekadlo, že Láska prochází žaludkem. Naplnit žaludek a vyprázdnit...(no, to si asi každý doplní sám). Mé uplně první jídlo, které jsem uvařila celé sama, bylo něco, jako "Kuřečí nudličky se smetanou a hranolky". No jasně, vrchol gastronomie!! Ale mohu říci, že mi to v tu dobu chutnalo. A Milanovi pravděpodobně taky. Jsme stále spolu. Další pokusy byly celkem povedené a za 2 roky se moje kulinářství zas až tak neposunulo, ale občas to stojí za to! A právě proto OBČAS, je zde tato rubrika. Chtěla bych Vám ukázat, jak se vaří v domácnosti, kde figurují dva mladí lidé. Občas také jaké výrobky jsou mým TOP, zkoušení nových věcí a moje pečíčí (NE)ZDARY.
Buďte u toho semnou, jak se vyvíjí vařící schopnosti někoho, kdo vaří pro jiného.

Zasmějte se semnou, když se mi něco nepovede.

Zavstekejte se semnou, když něco zkazím.

Buďte semnou, ať nejste sami.

Hezký den, Vaše Nikol
Kdo nekouzlí, jako by nebyl

17. listopadu 2015 v 18:13 | Nikol |  Nikol writes
Jsme svět zaplaven nátlakem medii, internetu a sociálních sítí. Když se zamyslíte, určitě Vás dnes něco na internetu zaujalo, ale zároveň jste se malinko zamračili. Žárlivost, strach, nenávist, chtíč nebo naopak pobavení, smích, radost. Ono i takové připojení na internet je jedno veliké kouzlo. Ale co by se stalo, kdyby jsme nic z toho neměli? Kdyby jsme neměli tohle velké spojení se světem? Upřímně teď momentálně by mi ani nic takového nevadilo. Ptáte se proč?
Momentálně se nacházím v životním období, kdy přehodnocuji své priority a objevuji dosud neobjevené. Je to těžké období, je to náročné období, ale člověk musí doufat že bude líp. Občas je tohle velmi těžká záležitost, protože myšlenky, že je to zlý, jsou opravdu silnější. Proto by mne zajímalo, jak jste na tom vy? Jestli si také říkáte, že jsou to jen "podzimní depky", nebo se z toho stále nemůžete vyhrabat?
Napiště mi do komentářů, chci vědět, že v tom nejsem sama.

Vaše Nikol

A ano, můj život bez kouzel, si nedovedu představit. Kouzla jsou totiž ve všem. Kouzelné je to, že se probouzíte vedle svého milovaného člověka. Kouzelný je svět, kdy svítí slunce. Kouzelné je to, že v dnešní době vůbec slunce vyšlo. Bez kouzel, by byl svět ještě horší.

Jsem Nikol.

15. listopadu 2015 v 19:17 | Nikol |  Nikol writes
Zdravím všechny.
Stále a stále začínám něco psát, avšak pořád nevím a nejsem si jistá co napsat. Napsat něco, aby to mělo pořádný obsah a zároveň pobavilo. Takže s největší pravděpodobností začnu o mně. Obsah to mít bude, každopádně nevím, jestli to bude něčim zajímavé.
V dnešní době, kdy ten, kdo netočí na youtube, nebo nemá svůj vlastní blog jakoby nebyl. Stejně tak i já, mám nějaké cíle, kterých bych chtěla v tomhle "světě" dosáhnout. Kdo nemá nějaký nápad, který tu ještě neni, těžko set prosadí. Jenže co když někdo přijde s něčím novým, co tu ještě není? Nebo si alespoň myslí že tu ještě není? Nechci na Vás hned vybalit o čem tento blog vlastně bude. Sama to totiž přesně nevím, ale to, co mohu napsat je, že Vás to bude zajímat, a budete se rádi vracet, protože to bude něco nového.
Pustím Vás někam, kam jen tak někdo někoho nepustí.
Objasním Vám něco, o čem se moc nemluví.
Ukážu Vám to, co Vám jen tak někdo neukáže.

Proto doufám, že se sem brzo vrátíte a najdete tu něco, co vás zaujme.

Přeji hezký den, Vaše Nikol